Meşrutiyet Mah., Atatürk Blv No:137

Kızılay - Çankaya - Ankara

bilgi@cagridilokulu.com.tr

bilgi@cagridilokulu.com

0312 232 12 17

0539 669 61 87

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Arapça Kursu Ankara Yenimahalle

Arap Dünyası ile ilişkilerimizin gelişmesi ve Arapça’nın en çok konuşulan diller arasında olması, ülkemizde kişilerin arapça öğrenme isteğini artıran motivasyon kaynaklarındandır. Ankara, hem ülkemizin hem de eğitimin başkenti olması nedeniyle her alanda olduğu gibi Arapça eğitimleri alanında da en önde gelen şehirlerimizdendir. Ankara’nın her semtinde olduğu gibi Arapça Kursu Ankara Yenimahalle içerisinde yaşayan öğrenciler ve potansiyel öğrenci adaylarımız için arapça eğitimleri veren birçok arapça kursu mevcut. Arapça Kursu Ankara olarak bu kursları sizler için araştırıyoruz.

Ankara Yenimahalle Arapça Kursları

Ankara yenimahalle içerisinde doğrudan arapça kursu veren bir özel eğitim kurumu veya yabancı dil kursu bulunmamaktadır. Ancak yenimahalle halk eğitim merkezi arapça kursu vermektedir.

Arapça Kursu Ankara Yenimahalle Fiyatları

Arapça kursu Ankara yenimahalle fiyatları her kursa göre farklılık göstermekle beraber, eğitim alacak öğrencinin arapça seviye durumu , yani diğer bir anlatımla alacağı kur sayısı arapça kursu ankara Yenimahalle fiyatları için önemli bir durum arzetmektedir. 1 Kur arapça kursu 2 ay sürmekte ve 500 TL’den başlarken alacağınız kur sayısı ile de bir kur sayısını çarpmanız gerekmektedir.

 

Çağrı Dil Okulu

Çağrı Yabancı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Arapça ve ingilizce başta olmak üzere 30 Dünya Dilinde eğitim veren Ankara’nın en büyük dil okuludur.

Bir cevap yazın

Desteğe Sor..
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Ortadogulular İngilizcekursu Tuncsuditol Palmahukuk Ceyhunguvel Naciözkan Hakanmert Mervekolman Prodor MustafaKök Kayakocvib