Meşrutiyet Mah., Atatürk Blv No:137

Kızılay - Çankaya - Ankara

bilgi@cagridilokulu.com.tr

bilgi@cagridilokulu.com

0312 232 12 17

0539 669 61 87

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Arapça Kursu Ankara Etimesgut

Araplarla gerek ticari gerek siyasi ilişkilerimizin büyümesinin yanı sıra Arapça dilinin Dünya üzerinde en fazla konuşulan diller arasında yer alıyor olması, ülkemizde şahısların arapça bilme isteğini artıran en büyük motivasyon kaynaklarındandır. Ankara, hem ülkemizin hem de eğitimin başşehri olması sebebiyle her alanda olduğu gibi Arapça eğitimleri alanında da en önde gelen kentlerimizdendir. Ankara’nın her semtinde olduğu gibi Arapça Kursu Ankara Yenimahalle içerisinde yaşayan öğrenciler ve potansiyel öğrenci adaylarımız için arapça eğitimleri veren birçok arapça kursu mevcut.  Arapça Kursu  olarak bu kursları sizler için araştırıyoruz.

Etimesgut Ankara’nın son yıllarda en hızlı büyüyen ilçelerinden ve nüfusu en kalabalık yerlerindendir. Özel eğitim kurumları etimesgut ve çevresinde de çok sayıda açılmaya başlamış ve eğitim vermeye hız kazandırmışlardır.

Ankara Etimesgut Arapça Kursları

Ankara Etimesgut içerisinde doğrudan arapça kursu veren özel eğitim kurumu olarak sadece Citi Dil Kursu bulunmaktadır. Bunun dışında etimesgut belediyesi de ücretsiz arapça kursu vermektedir.

Arapça Kursu Ankara Etimesgut Fiyatları

Arapça kursu Ankara etimesgut fiyatları her kursa göre farklılık göstermekle beraber, eğitim alacak öğrencinin arapça seviye durumu , yani diğer bir anlatımla alacağı kur sayısı arapça kursu ankara Etimesgut fiyatları için önemli bir durum arzetmektedir. 1 Kur arapça kursu 800 TL’den başlarken 1600 TL’ye kadar çıkmakta ve alacağınız kur sayısı ile de bir kur sayısını çarpmanız gerekmektedir.

Çağrı Dil Okulu

Çağrı Yabancı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Arapça ve ingilizce başta olmak üzere 30 Dünya Dilinde eğitim veren Ankara’nın en büyük dil okuludur.

Bir cevap yazın

Desteğe Sor..
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?